Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Bieg Tropem Wilka 2024: Memoriał Tomka Hartmana

W malowniczej miejscowości Wetlina, otoczonych zimowym krajobrazem Bieszczad, odbył się "Bieg Tropem Wilka" memoriał Tomka Hartmana, który otworzył sezon startowy narciarstwa biegowego 2024 dla Sport Team Stara Wędzarnia Frysztak - GOSiR Frysztak.

W sobotę, 3 lutego 2024 roku, na trasie Tropem Wilka - biegu narciarskiego o dystansie 5 km, ponad 70 entuzjastów narciarstwa biegowego stanęło do rywalizacji. Mimo wymagającej trasy, zawodnicy udowodnili, że zimowa sceneria Bieszczad potrafi być nie tylko malownicza, ale także wymagająca dla miłośników białego szaleństwa.

Warto podkreślić znakomite wyniki osiągnięte przez reprezentantów Sport Team Stara Wędzarnia Frysztak. Ewa Armata, reprezentująca drużynę, zdobyła trzecie miejsce open wśród kobiet, pokazując nie tylko determinację, ale również doskonałą formę. Jej osiągnięcie jest nie tylko powodem do dumy dla samej zawodniczki, ale także dla całego zespołu i lokalnej społeczności.

Marek Armata, reprezentujący męską część drużyny, również nie pozostawił wątpliwości co do swojego umiejętności biegania na nartach. Jego jedenaste miejsce open wśród mężczyzn to dowód ciężkiej pracy i zaangażowania w przygotowania do sezonu. Sport Team Stara Wędzarnia Frysztak może być dumny z wyników swoich zawodników.

Bieg Tropem Wilka, który odbył się w ramach Memoriału Tomka Hartmana, cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno uczestników. Wspaniała atmosfera, rywalizacja na wysokim poziomie oraz urokliwe otoczenie sprawiły, że to wydarzenie będzie jeszcze długo wspominane przez wszystkich miłośników narciarstwa biegowego.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad