Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

FALP Frysztak 2024 ZAPISY

Po niecałym tygodniu od oficjalnego otwarcia zapisów do „Frysztackiej Amatorskiej Ligii Piłkarskiej”, organizatorzy donoszą, że zostały już tylko 2 wolne miejsca! To znak, że pasjonaci piłki nożnej z regionu szybko dostrzegli okazję do uczestnictwa w tej wyjątkowej imprezie sportowej.

Liga, która rozpocznie się już niebawem, przyciąga uwagę zarówno zawodników, jak i kibiców, obiecując uczciwą rywalizację, atrakcyjne nagrody i profesjonalną obsługę techniczną oraz sędziowską. Zespoły będą miały okazję zmierzyć się w duchu fair play na murawie, a każdy mecz będzie uświetniony oprawą medialną, fotograficzną oraz możliwością śledzenia wydarzeń online.

Koszt udziału w lidze, wynoszący około 500 złotych od drużyny, okazuje się być atrakcyjną inwestycją dla pasjonatów piłki nożnej, którzy pragną wziąć udział w tej prestiżowej imprezie.

Zapisy do ligi można dokonywać osobiście w biurze GOSiR Frysztak przy ul. Sportowej 30, do 20 lutego 2024 r., do godziny 17:00. Aby zgłosić drużynę, należy podać nazwę drużyny oraz dane kapitana, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail.

Warto zaznaczyć, że o kolejności zgłoszeń decyduje data ich wpłynięcia, dlatego warto nie zwlekać z rejestracją drużyny!

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z Organizatorem:Mateusz Dominik: tel. 508 810 299, e-mail: mateusz96dominik@gmail.com
GOSiR Frysztak: tel. 17 2777 111

Wszystkie najświeższe informacje dotyczące ligi można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: https://www.liga.frysztak.pl

Organizatorzy:GOSiR Frysztak
FMT „Morgan” Frysztak
GMKS „Strzelec” Frysztak

Partnerzy medialni:Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Frysztak24.pl

Nie przegap okazji, dołącz do Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej i zasmakuj prawdziwej pasji futbolowej!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad