Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Rozpoczęła się rekrutacja do Przedszkola Publicznego nr 1 we Frysztaku na rok szkolny 2024/2025

12 lutego 2024 roku rozpoczęła się rekrutacja do Przedszkola Publicznego nr 1 we Frysztaku, gdzie wasze pociechy będą mogły rozwijać się w miłej atmosferze, zapraszamy do składania wniosków o przyjęcie.

Wszelkie dokumenty aplikacyjne, w tym obowiązkowe oświadczenia, można pobrać osobiście u dyrektora placówki lub bezpośrednio ze strony internetowej przedszkola - link, kliknij tu.

Dla wygody rodziców przygotowaliśmy także specjalny formularz wniosku o dowóz dzieci do przedszkola. - można przeczytać na stronie przedszkola

Termin składania dokumentów upływa 8 marca 2024 roku. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do jak najszybszego złożenia wniosków, aby mieć pewność, że ich dziecko zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Aby lepiej poznać frysztackie przedszkole, zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego, który przybliży Państwu podejście do pracy z dziećmi oraz ofertę edukacyjną. 

Przedszkole Publiczne nr 1 we Frysztaku to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, gdzie stawiamy na rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny każdego malucha. Zespół pedagogiczny to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy z pasją dbają o każdy etap rozwoju dziecka.

Nie zwlekajcie z zapisaniem swojego dziecka do Przedszkola Publicznego nr 1 we Frysztaku! Dołączcie do naszej społeczności już teraz i zapewnijcie swojemu dziecku solidne i przyjazne miejsce do nauki i zabawy!

Przedszkole.Frysztak.pl zaprasza!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad