Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zagraj królewską partię: zaproszenie na turniej szachowy o mistrzostwo gminy Frysztak!

Wójt Gminy Frysztak oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów szachów do udziału w niezwykłym wydarzeniu – "Otwartym Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2024". Ta prestiżowa impreza, która od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, odbędzie się w niedzielę, 25 lutego 2024 roku, na sali GOSiR Frysztak.

Królewska gra, która przetrwała wieki
Szachy to niezwykła gra, której korzenie sięgają starożytnych czasów. Od czasów starożytnych królów po współczesne turnieje mistrzowskie, szachy zachwycają i inspirują ludzi na całym świecie. Ta królewska gra nie tylko rozwija umysłową sprawność i strategiczne myślenie, ale także buduje więzy społeczne i kulturowe.

Wyjątkowy turniej dla mieszkańców Gminy Frysztak
Tegoroczna edycja turnieju w Gminie Frysztak obiecuje niezapomniane emocje i intensywne pojedynki szachowe. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Frysztak, Jan Ziarnik, co świadczy o szczególnym znaczeniu tej imprezy dla społeczności lokalnej.

Informacje praktyczne
Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00, jednak uczestnicy proszeni są o potwierdzenie swojego udziału do godziny 09:30. Lokalizacja wydarzenia to GOSiR Frysztak, ul. Sportowa 30, 38-130 Frysztak. Osoby zainteresowane udziałem mogą zgłaszać się także telefonicznie pod numerem 17 2777 111.

Jak zgłosić swój udział?
Mieszkańcy Gminy Frysztak mogą zapisać się poprzez odwiedzenie biura GOSiR Frysztak przy ul. Sportowej 30 lub kontaktując się telefonicznie pod numerem 17 2777 111. Dla wygody uczestników istnieje również możliwość rejestracji online na stronie chessarbiter - link - kliknij tu, gdzie można znaleźć więcej szczegółów dotyczących turnieju.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem
Przed udziałem w turnieju warto zapoznać się z regulaminem, który można znaleźć na oficjalnej stronie GOSiR Frysztak lub bezpośrednio pod tym linkiem.

Szachy to więcej niż tylko gra. To sztuka, nauka i wyzwanie. Dołącz do nas w niedzielę, 25 lutego 2024 roku, i odkryj magię tej królewskiej gry podczas "Otwartego Turnieju Szachowego o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2024"!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad