Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Katarzyna Srebrny - kandydatka na wójta gminy Frysztak

W wyborach samorządowych, które odbędą się 7 kwietnia 2024 roku, mieszkańcy gminy Frysztak będą mieli okazję wybrać nowego wójta. Jedną z kandydatek na to stanowisko jest Katarzyna Srebrny z Gogołowa z KWW Jedność.

Przed Wami Katarzyna Srebrny - nasza kandydatka na Wójta Gminy Frysztak! 
Jest absolwentką Wyższej Szkoły informatyki i Zarządzania w Rzeszowie i Politechniki Rzeszowskiej. 
Od prawie 20 lat jest pracownikiem samorządowym i zajmuje się pozyskiwaniem funduszy, realizując i rozliczając projekty z zakresu m.in. kultury, rewitalizacji, edukacji, energetyki czy pomocy społecznej, także w partnerstwie z innymi samorządami.
Współtworzyła Stowarzyszenie „Gogołów bez granic”, którego jest skarbnikiem, należy również do Koła Gospodyń Wiejskich, a od trzech lat jest przewodniczącą Rady Rodziców w Zespole Szkół w Gogołowie. Dla Katarzyny bliskie są problemy i potrzeby osób z niepełnosprawnościami.
Nie jest związana z żadną partią polityczną. Uważa, że trzeba rozmawiać i współpracować z każdym, komu na sercu leży dobro i rozwój naszej gminy.
Jest z Gogołowa, tam wychowuje swoje dzieci, tam mieszkają jej najbliżsi oraz życzliwi sąsiedzi - można przeczytać na profilu FB KWW Jedność

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku. Mieszkańcy gminy Frysztak będą mieli wtedy okazję wybrać wójta. Katarzyna Srebrny jest kandydatką na wójta z Komitetu Wyborczego Wyborców Jedność.

Zachęcamy do udziału w wyborach i głosowania na kandydatów, którzy najlepiej odpowiadają na potrzeby mieszkańców gminy Frysztak.

Informacje oraz zdjęcie pochodzi z profilu FB KWW Jedność

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad