Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Kiermasz wielkanocny we Frysztaku - świętuj z wyjątkowymi rękodziełami i smakołykami!

Już niedługo, 23 marca 2024 roku, mieszkańcy Frysztaka oraz goście z okolicznych miejscowości będą mieli okazję wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu na placu św. Floriana we Frysztaku. W godzinach od 9:00 do 12:00 odbędzie się kiermasz wielkanocny, organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Gminne Zakład Komunalny oraz Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Frysztak.

To doskonała okazja, by poczuć prawdziwą atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych, nacieszyć oczy pięknymi ozdobami oraz nabyć wyjątkowe rękodzieła i pyszne łakocie, które doskonale wpiszą się w tradycje świąteczne. Na kiermaszu będzie można znaleźć nie tylko tradycyjne ozdoby wielkanocne, ale również unikatowe, wykonane z pasją przez lokalnych twórców.

Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie – począwszy od delikatnych, ręcznie zdobionych pisanek, przez wielkanocne stroiki, po słodkie wypieki i ozdobne kartki świąteczne. To także doskonała okazja, by zadbać o wyjątkowe prezenty dla bliskich i przyjaciół, które z pewnością będą cieszyły oko i serce obdarowanych.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału w Kiermaszu Wielkanocnym w Frysztaku! Niech ta wiosenna uczta kolorów, smaków i tradycji umili nam oczekiwanie na nadejście wiosny oraz radosne Święta Wielkanocne.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad