Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sukces Gminy Frysztak w I Powiatowym Turnieju Siatkarskim Samorządowców

W sobotę, 23 marca 2024 roku, odbył się turniej siatkarski, który połączył włodarzy gmin, samorządowców, urzędników oraz pracowników jednostek organizacyjnych w duchu sportowej rywalizacji i promocji aktywnego trybu życia. "I Powiatowy Turniej Siatkarski Samorządowców" odbył się w Wiśniowej, gromadząc sześć drużyn reprezentujących wszystkie gminy należące do Powiatu Strzyżowskiego: Strzyżów, Niebylec, Wiśniowa, Frysztak i Czudec. Nie zabrakło także reprezentacji Starostwa Powiatowego w Strzyżowie.

Niezwykłe widowisko sportowe było okazją do promowania wartości fair play, aktywnego wypoczynku oraz zdrowego stylu życia, przy jednoczesnym uczczeniu siatkówki jako dyscypliny otwartej dla wszystkich. Wszystkie drużyny walczyły z determinacją i pasją, ale to reprezentacja gminy Frysztak okazała się niepokonana, nie przegrywając ani jednego pojedynku.

Inicjatywa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem oraz entuzjastycznym przyjęciem ze strony uczestników i widzów. Jest to z pewnością wydarzenie, które zagości na stałe w kalendarzu powiatowych rozgrywek sportowych, stanowiąc nie tylko okazję do sportowej rywalizacji, lecz także integracji społeczności lokalnej.

Organizatorom należą się gorące gratulacje za świetnie przygotowane zawody, które nie tylko dostarczyły sportowych emocji, ale również przyczyniły się do budowania więzi międzyludzkich oraz promocji zdrowego stylu życia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i fair play na boisku, które sprawiły, że ten dzień był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich zainteresowanych.

Foto: Rafał Godek, Jacek Król

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad