Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

A klasa - runda wiosenna rozpoczęta: remis Strzelca i zwycięstwo Orła

W sobotę 6. kwietnia drużyny Strzelca Frysztak i Orła Lubla, przystąpiły do swoich pierwszych pojedynków w rundzie wiosennej w A klasie - Krosno III. Obie drużyny zagrały na wyjeździe - Strzelec zremisował a Orzeł zgarną pełną pule punktów wygrywając w Zręcinie.

Strzelec Frysztak zremisował z drużyną OKS Sobniów Jasło wynikiem 2:2. Strzelec Frysztak objął prowadzenie już we wczesnej fazie meczu, dzięki golom Sokołowskiego Kacpra i Myśliwca Norberta. Mimo trudności, OKS Sobniów Jasło zdołał wyrównać wynik, co dało kibicom wiele powodów do radości i napięcia do ostatnich chwil spotkania. Czerwona kartka dla Łukasza Króla z Strzelca Frysztak oraz żółta kartka dla Sokołowskiego Kacpra wpłynęły na dynamikę meczu i ostateczny remis 2:2.

Z kolei, Orzeł Lubla zanotował udane zwycięstwo, pokonując LKS Tęcza Zręcin wynikiem 2:1. Spotkanie to dostarczyło wielu emocji i niezapomnianych chwil dla kibiców. Bramki dla Orła zdobyli Sławek Majewski i Krzysiek Hendzel, który zapewnił drużynie komplet punktów strzałem głową w doliczonym czasie gry. Pomimo straty bramki w ostatnich minutach, Orzeł Lubla zdołał zadać decydujący cios i wygrać to spotkanie. Zwycięstwo to stanowi solidny start w rundzie wiosennej, pokazując determinację i charakter zawodników.  W pierwszej połowie Orzeł miał rzut karny, którego jednak nie wykorzystał.

Piłkarze z Lubli 13 kwietnia o godzinie 16:00 zagrają Czardaszem Osiek Jasielski w ramach 15 kolejki A klasy. W 14 kolejce Strzelec zagra na własnym boisku z Zorzą Łęki Dukielskie. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 14 kwietnia o godzinie 15:00.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad