Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

39,94% już zagłosowało! Frekwencja o godzinie 17:00

Frekwencja Wyborcza o godzinie 17:00 zgodnie z danymi uzyskanymi od komisji wyborczych, z terenu gminy Frysztak wyniosła  39,94%. Nadal można głosować - lokale wyborcze otwarte są do godziny 21:00. Warto zwrócić uwagę na to, że ogólna frekwencja była niższa niż w poprzednich wyborach samorządowych, gdzie o godzinie 17:00 wyniosła 45,25%.

Najwyższą frekwencję o godzinie 17:00 zanotowano w Sołectwie Lubla (obwód nr 11), gdzie aż 44,76% wyborców oddał już swój głos, podczas gdy w Sołectwie Stępina i Sołectwie Chytrówka (obwód nr 6) frekwencja wyniosła 34,62%.

Frekwencja wyborcza w Gminie Frysztak w tym roku jest niższa o ponad 5%, w porównaniu z poprzednimi wyborami samorządowymi. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Frysztak do aktywnego udziału w procesie demokratycznym, ponieważ każdy głos ma znaczenie dla przyszłości naszej społeczności.

Teraz czekamy na zamknięcie lokali wyborczych o godzinie 21:00. Wtedy zacznie się oficjalne liczenie Państwa głosów. Jak tylko będziemy posiadać informacje o wynikach wyborczych postaramy się jaknajszybciej poinformować Państwa na portalu Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak - Frysztak24.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad