Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Przyjdź i stań się Bohaterem! Akcja Krwiodawstwa już JUTRO w Twierdzy

W Poniedziałek 29 kwietnia 2024 roku, Twierdza stanie się miejscem szczególnym. Już jutro, w godzinach od 9:00 do 13:00, zabytkowa szkoła w Twierdzy przy rondzie będzie gościć kolejną akcję krwiodawstwa. To wyjątkowa okazja, by włączyć się w działania ratujące życie i uczynić naszą społeczność jeszcze silniejszą.

Krew to dar, który nie ma ceny, a każdego dnia ratuje życie tysięcy ludzi. Dlatego też zachęcamy wszystkich mieszkańców Twierdzy i okolicznych miejscowości do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji. Niech nasza solidarność i dobroć sprawią, że wspólnie uratujemy czyjeś życie.

Pamiętajmy, że krew nie jest dostępna w sklepie, ani nie można jej wyprodukować na specjalne zamówienie. Jest ona dostarczana tylko przez dobrowolnych dawców. Bądź bohaterem i weź udział w akcji krwiodawstwa!

Ale to nie wszystko! Każdy, kto przyjdzie oddać krew, nie tylko wniesie bezcenny wkład w ratowanie życia potrzebujących, ale także zostanie obdarowany upominkiem oraz otrzyma dodatkowo 2 dni wolnego. To doskonała okazja, by nie tylko pomóc innym, ale także wydłużyć sobie majówkę i spędzić czas z rodziną lub odpocząć w zasłużonym relaksie.

Organizatorzy zadbali także o rozrywkę najmłodszych. Podczas zbiórki krwiodawstwa udostępnią zjeżdżalnię do zabawy dla dzieciaków, co sprawi, że wizyta na miejscu będzie przyjemnym doświadczeniem dla całej rodziny.

Akcję wspierają Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi w Gogołowie, Gmina Frysztak, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie oraz OSP Twierdza.

Nie wahaj się - przyjdź, oddaj krew i stań się bohaterem!
Niech nasza solidarność i dobroć sprawią, że wspólnie uratujemy czyjeś życie.
Zapraszamy serdecznie!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad