Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Rada powiatu - 3 z gminy Frysztak 2 z Wiśniowej

Okręg wyborczy nr 2 do powiatu strzyżowskiego wyłonił pięciu radnych w minionych niedzielnych wyborach, które odbyły się 7 kwietnia. Spośród licznych kandydatów na tę funkcję, kilku szczególnie wyróżniło się wynikami. Gminę Frysztak w nowej kadencji będzie reprezentować 3 radnych. 

Największym poparciem wyborców cieszył się Robert Czesław Godek, reprezentujący Stępinę, który startował z ramienia Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. Jego nazwisko znalazło się na czele listy, zdobywając najwięcej głosów spośród wszystkich kandydatów w okręgu wyborczym nr 2.

Ponadto, w skład nowo wybranej rady wchodzą również:
  • Tomasz Władysław Garncarski, pochodzący z Glinika Średniego, kandydat z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Gospodarni i Samorządni.
  • Marek Grzegorz Armata, reprezentujący Twierdzę, startujący z Komitetu Wyborczego Wyborców Gospodarni i Samorządni.
  • Agnieszka Żurawska z miejscowości Szufnarowa, również reprezentująca Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
  • Grzegorz Andrzej Tomaszewski, pochodzący z Niewodnej, kandydat zarejestrowany przez Komitet Wyborczy Wyborców "Nasze Sprawy".
Wyniki tych wyborów pokazują różnorodność poglądów i preferencji wyborców, a wyłonieni radni będzie mieli za zadanie reprezentować interesy mieszkańców okręgu wyborczego nr 2  - gmin Frysztak i Wiśniowa - w powiecie strzyżowskim.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad