Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sukces kolejnej akcji krwiodawstwa, 25 dawców oddało krew, w tym 3 po raz pierwszy

W miniony poniedziałek, 29 kwietnia, mieszkańcy Twierdzy oraz okolicznych miejscowości mieli okazję uczestniczyć w szlachetnym przedsięwzięciu - akcji krwiodawstwa. Akcja została zorganizowana przez Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi w Gogołowie, we współpracy z Gminą Frysztak, Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie oraz Ochotniczą Strażą Pożarną z Twierdzy, inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności.

Wyniki akcji są zdecydowanie godne pochwały - do punktu krwiodawstwa zgłosiło się 33 osoby, z czego 25 osób oddało krew. Co równie ważne, wśród dawców znaleźli się również ci, którzy oddali krew po raz pierwszy - aż 3 osoby zdecydowały się na ten krok.

Kolejna okazja do podzielenia się darem życia już wkrótce - następna akcja krwiodawstwa odbędzie się 30 czerwca w Urzędzie Gminy Frysztak. Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji, do włączenia się w tę szlachetną inicjatywę i dołączenia do grona honorowych dawców krwi. Każda kropla krwi może przynieść nadzieję i ratunek potrzebującym.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad