Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Piłki Nożnej w Krośnie rozpatrzy mecz Sparta Osobnica - Strzelec Frysztak

Informujemy, że Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Piłki Nożnej w Krośnie zajmie się sprawą meczu, który odbył się 25 maja pomiędzy Strzelec Frysztak a Sparta Osobnica.

Portal Frysztak24.pl czeka na potwierdzenie terminu zebrania komisji. W związku z pytaniami dotyczącymi otwartości obrad dla mediów, zwróciliśmy się do Podokręgu Piłki Nożnej w Krośnie z tym pytaniem. Jak tylko otrzymamy pozwolenie, redakcja planuje wziąć udział w obradach komisji i nagrać ich przebieg, aby dostarczyć Państwu rzetelne informacje na temat rozstrzygnięć w tej sprawie.

Poprosiliśmy również Podokręg Piłki Nożnej w Krośnie o oficjalną informacje dla mediów po spotkanku Komisji Dyscyplinarnej.

Już teraz mamy stanowisko klubu Strzelec Frysztak, które można przeczytać pod poniższym linkiem: Stanowisko Strzelec Frysztak - link, PDF - kliknij tu.

Oczekujemy również na oficjalne stanowisko klubu Sparta Osobnica – odpowiedni mail został już wysłany i czekamy na odpowiedź. Jak tylko otrzymamy stanowisko klubu z Osobnicy to umieścimy link do pisma w tym artykule
Otrzymaliśmy oficjalne pismo do klubu Sparta Osobnica - link, PDF - kliknij tu.

Będziemy na bieżąco informować o dalszym rozwoju sytuacji.

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Nie prawda wprowadzacie ludzi w błąd wasze stare prychy zaczęli w ich stronę szydzić "gdzie macie flagę" od samego początku atmosfera zaczęła się robić napięta gdy paru kibicow zaczęło iść w stronę wyjścia padły w stronę kibicow sparty wyzwiska byli u siebie także nie ma co się dziwić ze sami wymierzyli sprawiedliwość ochrona była ale przez waszych kibicow został obalony na ziemię nie pozdrawiam do spodu z wami

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad