Najnowsze wiadomo艣ci

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyska膰 wyniki wyszukiwania!

Przerwany mecz w Osobnicy 馃帵

W 22. kolejce rozgrywek pi艂karskich, dru偶yna Strzelca Frysztak rozgrywa艂a wyjazdowy mecz przeciwko Plombier Sparta Osobnica. Spotkanie zosta艂o przerwane w 45. minucie przy stanie 0:4 na korzy艣膰 Strzelca Frysztak, w wyniku zamieszek na trybunach, wywo艂anych przez zorganizowan膮 grup臋 „kibic贸w” Sparty.

Grupa wandali zniszczy艂a i ukrad艂a flag臋 kibic贸w Strzelca Frysztak. Na szcz臋艣cie, 偶aden z frysztackich kibic贸w nie ucierpia艂. Z powodu niewystarczaj膮cego zabezpieczenia s艂u偶b porz膮dkowych, mecz zosta艂 przerwany, a na miejsce wezwana zosta艂a Policja.

Wynik spotkania do momentu przerwania przedstawia艂 si臋 nast臋puj膮co:
Plombier Sparta Osobnica 0:4 Strzelec Frysztak
  • 0:1 – 14’ Tomasz P臋kosz (rzut karny)
  • 0:2 – 19’ Wiktor Hendzel (asysta Przemys艂aw Banek)
  • 0:3 – 27’ S艂awomir Sienicki (asysta Tomasz P臋kosz)
  • 0:4 – 35’ Wiktor Hendzel
Musimy poczeka膰 na decyzj臋 komisji Dyscypliny Podokr臋gu Pi艂ki No偶nej w Kro艣nie na temat dalszych los贸w tego spotkania. W naszej opinii nie ma miejsca i nie ma zgody na wandalizm i tego typu zachowania. Ubolewamy, 偶e mecz nie m贸g艂 zako艅czy膰 si臋 w duchu sportowej rywalizacji. - mo偶na przeczyta膰 na oficjalnym profilu FB GMKS Strzelec Frysztak
Mecz Plombier Sparta Osobnica - Strzelec Frysztak zosta艂 przerwany w 43 minucie przy stanie 0:4 przez zamieszanie na trybunach oraz wtargni臋cie 5 zawodnik贸w Strzelca na trybuny. Go艣cie odm贸wili kontynuowania meczu. O dalszych losach b臋dziemy informowa膰 na bie偶膮co. - mo偶na przeczyta膰 na oficjalnym profilu FB Sparty Osobnica
Z niecierpliwo艣ci膮 oczekujemy na dalsze informacje i mamy nadziej臋, 偶e podobne incydenty nie b臋d膮 mia艂y miejsca w przysz艂o艣ci.