Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Strzelec pokonał Tęczę, Orzeł ze Spartą na remis

W ramach 18. kolejki A kasy - Krosno III, 1 maja odbyły się emocjonujące spotkania, które dostarczyły kibicom niezapomnianych wrażeń. Strzelec Frysztak oraz Orzeł Lubla stanęli do walki na boiskach, aby walczyć o cenne punkty do ligowej tabeli.

W wyjazdowym meczu, Strzelec Frysztak odniósł imponujące zwycięstwo nad Tęczą Zręcin, pokonując rywali 3:0. Wyróżniającymi się zawodnikami byli Banek Przemysław, Fortuna Maciej oraz Sienicki Sławomir, którzy zdobyli bramki dla swojej drużyny w 12., 26. i 88. minucie spotkania, odpowiednio.

Natomiast na własnym stadionie, Orzeł Lubla zmierzył się z zespołem Spartą Osobnica, gdzie ostatecznie podzielił się punktami, remisując 2:2. Pomimo mocnego osłabienia składu, Orzeł zaprezentował walkę na boisku. Bramki dla Orła zdobyli Dawid Czernicki oraz Krzysiek Hendzel, a mecz ten z pewnością pozostanie w pamięci kibiców ze względu na wyrównaną rywalizację.
Oba spotkania dostarczyły kibicom piłki nożnej niezapomnianych emocji i dowiodły, że nawet w trudnych warunkach, drużyny potrafią stanąć na wysokości zadania i walczyć o każdy punkt. Trzymamy kciuki za kolejne udane występy obu drużyn w nadchodzących spotkaniach ligowych.

W nadchodzącej 19. kolejce A klasy - Krosno III, Strzelec Frysztak podejmie Czardasz Osiek Jasielski (15:30), a Kotwica Korczyna zmierzy się z Orłem Lubla (14:00), oba spotkania odbędą się 5 maja - niedziela.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad