Strzeleckie show Strzelca, wysoka porażka Orła

W niedziele 5 maja na boiskach A klasy Krosno III, rozegrano emocjonujące spotkania, które dostarczyły kibicom wiele widowiskowych akcji i goli. Strzelec Frysztak wysoko wygrał z Czardaszem Osiek Jasielski, Orzeł Lubla w wyjazdowym spotkaniu w Korczynie doznał dotkliwej porażki.

Strzeleckie show Strzelca
Początek meczu nie mógł być bardziej obiecujący dla gospodarzy. Już w 10. minucie Wiktor Hendzel otworzył wynik spotkania, strzelając gola 1:0. Był to zwiastun tego, co miało nastąpić w ciągu kolejnych dziewięćdziesięciu minut. W 30 minucie goście zdołali wyrównać bo golu zdobytym z rzutu karnego. Strzelec po straconym golu nie zwolnił tempa i w 38. minucie Kacper Sokołowski podwyższył prowadzenie, zdobywając drugiego gola dla Strzelca Frysztak. Kolejne trafienie padło tuż przed przerwą, kiedy to Wiktor Hendzel po raz drugi wpisał się na listę strzelców, zapewniając swojej drużynie komfortową przewagę dwóch bramek.

Po zmianie stron, Strzelec kontynuował swoją ofensywną grę. Sławomir Sienicki zdobył kolejne 2 gole dla swojej drużyny. Kacper Olech oraz Kacper Sokołowski dołożyli jeszcze dwa trafienia, zamykając wynik na imponujące 7:1 na korzyść Strzelca Frysztak. Jedyny gol dla gości z Osieka padł z rzutu karnego, który pewnie wykorzystał bramkarz Czardasza. Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Strzelec awansował na 3 miejsce w tabeli A klasy - Krosno III.

W gorszych po 19 kolejce są zawodnicy z Lubli. W niedzielnym spotkaniu Orzeł przegrał swoje wyjazdowe spotkanie 2:6 z Kotwicą Korczyna. Orzeł po dobrze rozpoczętej rundzie w ostatnich spotkania nie prezentuje już tak dobrej formy sportowej. Po porażce w 19. kolejce piłkarze z Lubli spadli w tabeli na 4 miejsce.

Przed nami emocje 20. kolejki: derby A klasy - Krosno III
Kibice już nie mogą doczekać się kolejnych zmagań, a szczególnie emocji, jakie przyniosą derby A klasy pomiędzy Orłem Lubla a Strzelcem Frysztak. W rundzie jesiennej zwyciężył Strzelec 2:1, ale czy tym razem historia się powtórzy?