Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sztukówka zaprasza - powraca cykl plenerowych imprez w winnicy

Winnica Sztukówka powraca ze swoim cyklem wiosenno-letnich imprez. SZTUKÓWKA ZAPRASZA to weekend pełen dobroci od lokalnych wystawców, muzyki na żywo oraz natury. Łąki Umajone, 25-26 maja, WSTĘP WOLNY.

Gospodarze Sztukówki zapraszają na teren winnicy w sobotę od godziny 15:00. Do dyspozycji będą na miejscu stoiska lokalnych producentów i rzemieślników, dania na ciepło, wina z trzech podkarpackich winnic oraz piwo z regionalnego browaru. Na miejscu przygotowanych jest sporo miejsc siedzących (ławki i leżaki), ale śmiało można też przyjechać z własnym kocem a nawet i namiotem. Miejsc parkingowych jest sporo, zwierzęta mile widziane.

O godzinie 17:00, dla chętnych, zaplanowana jest degustacja komentowana, natomiast o godzinie 20:00 na scenie przy winnicy zagra zespół Kirszenbaum. Muzycy już po raz czwarty zagrają w winnicy. Cieszy to, tym bardziej że pomimo coraz większej rozpoznawalności i zagranicznych tras koncertowych, z przyjemnością rezerwują termin dla Sztukówki.

Po koncercie, na gości czeka porcja dobrej muzyki i potańcówka do północy.

Niedziela, już w spokojniejszej odsłonie - zapraszamy na domowy obiad oraz na świętowanie Dnia Matki z naszymi wystawcami. Na pewno będzie można się zaopatrzeć w nietuzinkowe prezenty dla mam.

Wszystko wskazuje na to, że pogoda dopisze, więc śmiało można zaplanować całe popołudnie w winnicy. Na wieczór polecamy wziąć coś cieplejszego, choć jak zapewniają gospodarze, dołożą starań, żeby nikomu nie było zimno.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/share/8ijiJKSfu8TQHUMy/?mibextid=9l3rBW.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad