Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wyjątkowe koncerty zespołu ludowego "Twierdzanie" na Podhalu!

W minioną niedzielę, 12 maja, mieszkańcy Podhala mieli okazję uczestniczyć w niezwykłych koncertach Zespołu Ludowego "Twierdzanie". Kapela wystąpiła w dwóch urokliwych świątyniach - na Wiktorówkach i Cyrhli w Zakopanem.

W odnowionym składzie zespołu, artyści zaprezentowali najpiękniejsze pieśni dedykowane Matce Bożej, co stanowiło prawdziwie wzruszające doświadczenie dla wszystkich obecnych. Pierwszym przystankiem niedzielnej wędrówki był Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej Królowej Tatr, opiekujące się nim bracia Dominikanie. Tam Zespół "Twierdzanie" zaśpiewał zarówno podczas Mszy Świętej, jak i po jej zakończeniu.

Kolejnym etapem był koncert w Świątyni Miłosierdzia Bożego na Toporowej Cyrhli, gdzie artyści ponownie podzielili się swoim talentem zarówno podczas mszy, jak i po jej zakończeniu.

Niedzielne koncerty zakończyły się w wyjątkowym miejscu, gdzie artyści spotkali się z serdecznymi osobami, które wspólnie spędziły popołudnie, śpiewając tradycyjne rzeszowskie przyśpiewki.

Jeśli nie mieliście okazji być z nami, nie martwcie się! Warto śledzić nasz lokalny portal internetowy, aby być na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi w naszej gminie jak i po za gminą w których uczestniczą mieszkańcy naszej gminy.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad