Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zdarzenie drogowe z udziałem samochodu i motocykla w Gliniku Dolnym

W miejscowości Glinik Dolny, w piątek 10 maja 2024 roku, o godzinie 15:40, doszło do bardzo poważnego zdarzenia na drodze gminnej z udziałem samochodu osobowego i motocykla, którym poruszał się nastolatek. W skutek tego zdarzenia drogowego poważnych obrażeń doznał młody motocyklisty.

Na miejscu natychmiast pojawiły się siły i środki ratunkowe, gotowe udzielić pomocy. Do akcji ruszyły 2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej ze Strzyżowy, Ochotnicza Straż Pożarna z Glinika Dolnego oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Twierdzy. Pomoc medyczną zapewnił Zespół Ratownictwa Medycznego. Funkcjonariusze policji prowadzili czynności, aby wyjaśnić dokładne okoliczności tego dramatycznego zdarzenia.

Młody motocyklista został natychmiast przetransportowany do szpitala, gdzie zostanie poddany dalszym badaniom diagnostycznym oraz ewentualnemu leczeniu. Stan młodego motocyklisty został uznany za ciężki na miejscu zdarzenia - nieoficjalne informacje.

Ostatnie służby zakończyły działania około godziny 18:30. Przepraszamy za pierwotnym tekst, który mógł sugerować winę jednego z uczestników piątkowego zdarzenia.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad