Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Strażacy z OSP Gogołów oczyszczali drogę z "Dziołu"

We wtorek, 4 czerwca, wieczorem strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gogołowie zostali zadysponowani do oczyszczenia gminnej drogi w Gogołowie. Po intensywnych opadach deszczu, droga gminna z "Dziołu" została zanieczyszczona kamieniami, żwirem i błotem.

Chociaż największe opady tego dnia ominęły gminę Frysztak, to i tak lokalne służby musiały interweniować, by usunąć skutki intensywnych ulew. Deszcze spowodowały, że na drodze pojawiły się znaczne ilości materiałów osadowych, co utrudniało ruch i stwarzało zagrożenie dla mieszkańców.

Strażacy z OSP Gogołów i OSP Glinik Dolny szybko przystąpili do działania, usuwając kamienie, żwir i błoto, aby przywrócić drogę do użytku. Ich szybka reakcja i efektywna praca pozwoliły na szybkie udrożnienie drogi, co było niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców oraz prawidłowego funkcjonowania lokalnej infrastruktury.

To kolejny przykład zaangażowania i poświęcenia naszych strażaków, którzy nieustannie dbają o bezpieczeństwo społeczności, reagując na wszelkie zagrożenia wynikające z niesprzyjających warunków pogodowych.


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad