Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Strzelec zdeklasował Kotwice, Sobniów lepszy od Orła

Miniony weekend dostarczył kibicom piłki nożnej w regionie wielu emocji. W ramach 23 kolejki A klasy Krosno III rozegrano dwa istotne spotkania, które przyniosły zarówno rozczarowania, jak i euforię. Swoje mecze rozegrały drużyny Orła Lubla oraz Strzelca Frysztak.

Sobniów Jasło 2:0 Orzeł Lubla

W sobotę 1 czerwca na boisku w Sobniowie drużyna Orła Lubla zmierzyła się z miejscowym Sobniowem Jasło. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 na korzyść gospodarzy.

Pierwszy gol padł już w 22. minucie, kiedy to Marcin "Henek" Hendzel pokonał bramkarza Orła Lubla, otwierając wynik meczu. Pomimo prób wyrównania, drużyna z Lubli nie była w stanie sforsować obrony przeciwnika. Decydujący cios zadano w 89. minucie, kiedy Alan Nowak wykorzystał okazję i przypieczętował zwycięstwo Sobniowa Jasło.

Strzelec Frysztak 7:1 Kotwica Korczyna
W niedzielę 2 czerwca Strzelec Frysztak podejmował na własnym stadionie drużynę Kotwicy Korczyna. Spotkanie to okazało się prawdziwym festiwalem bramek, w którym gospodarze zdeklasowali przeciwników, wygrywając aż 7:1.

Strzelanie rozpoczął Przemysław Banek w 14. minucie, dając prowadzenie Strzelcowi Frysztak. Pięć minut później Konrad Słowik wyrównał dla Kotwicy, ale na tym sukcesy gości się skończyły. W 25. minucie Tomasz Pękosz skutecznie wykonał rzut karny, ponownie wyprowadzając Strzelca na prowadzenie. Kolejne bramki zdobyli Sławomir Sienicki (dwukrotnie), Przemysław Banek, Kacper Sokołowski oraz Sebastian Kobak, zapewniając Strzelcowi Frysztak efektowne zwycięstwo.

Dla kibiców Orła Lubla miniona kolejka była rozczarowaniem, jednak Strzelec Frysztak dostarczył fanom mnóstwo powodów do radości. Te wyniki pokazują, że A klasa Krosno III wciąż potrafi zaskakiwać i dostarczać niezapomnianych wrażeń. Kolejne mecze zapowiadają się równie emocjonująco, a my będziemy na bieżąco śledzić zmagania naszych lokalnych drużyn.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad