Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sobotnie koncerty DZF 2024: muzyka, zabawa i niezapomniane wrażenia

Sobotnie popołudnie podczas Dni Ziemi Frysztackiej rozpoczęło się od mocnych brzmień, które porwały publiczność. Na scenie pojawili się młodzi, zdolni artyści, którzy zaprezentowali swoje umiejętności, tworząc niezapomnianą atmosferę. 

Występy rozpoczął zespół Wieża, który o godzinie 17:00 wprowadził zgromadzonych w doskonały rockowy nastrój. Następnie scenę przejął Wojtuś Pan, który zaprezentował energetyczny występ.

Kolejnym artystą, który zagrał dla frysztackiej publiczności, był zespół Liver. Ich występ o godzinie 19:00 dostarczył słuchaczom dawki solidnego rockowego grania. Kulminacją wieczoru był koncert Macieja Lipiny i Jakuba Jurzyka, którzy zagrali swoje największe przeboje, zamykając część koncertową sobotniego programu o godzinie 20:00.

Koncerty trwały do godziny 22:00, po czym przyszedł czas na dyskotekę z gwiazdami pod gwiazdami. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a jej wyjątkowa atmosfera przyciągnęła gości do wspólnej zabawy

Fantastyczna atmosfera i doskonała zabawa towarzyszyły wszystkim, którzy w sobotę przybyli na teren Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Było to wydarzenie pełne pozytywnej energii, wspólnych śpiewów i tańców. Rodziny, młodzież i starsi mieszkańcy spędzili razem czas, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Podczas sobotnich wydarzeń miała miejsce również zbiórka charytatywna dla młodego mieszkańca naszej gminy, Adasia. Adaś uległ poważnemu wypadkowi i obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebna jest kosztowna rehabilitacja, aby mógł wrócić do pełnej sprawności. Mimo trudności Adaś pozostaje radosnym dzieckiem, kochającym koty i marzącym o powrocie do zdrowia oraz swoich przyjaciół w nowym roku szkolnym. Dzięki wsparciu mieszkańców udało się zebrać znaczną kwotę, ale potrzeby są nadal ogromne.

Dni Ziemi Frysztackiej 2024 to nie tylko koncerty i dyskoteka, ale także szereg dodatkowych atrakcji, które czekały na uczestników przez cały weekend. Dmuchane zabawki dla dzieci, stoiska z rękodziełem, swojskie jadło od Kół Gospodyń Wiejskich oraz kącik animacji dla najmłodszych sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie.

Przed nami Niedziela i finał tegorocznych Dni Ziemi Frysztackiej, startujemy o 15:00 na obiekcie GOSiR Frysztak od Sportowo-Rekreacyjnego Turnieju Wsi Gminy Frysztak "AktywnaWieś - 2024"

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad