Na stoiskach królowały ręcznie wykonane ozdoby, stroiki oraz różnorodne gadżety świąteczne, które zachwycały swoją oryginalnością i precyzją wykonania. Nie zabrakło również przepysznych wypieków i tradycyjnych potraw, takich jak pierogi i uszka, przygotowanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich. Wszystkie te smakołyki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających.
Tegoroczny kiermasz był wyjątkowy także z powodu powrotu po latach przerwy pięknej choinki, która stanęła na Placu Świętego Floriana, dodając uroku i podkreślając świąteczny klimat wydarzenia.
Organizatorami kiermaszu byli Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku, Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Frysztak oraz Gminny Zakład Komunalny. Wydarzenie nie tylko umożliwiło mieszkańcom zaopatrzenie się w świąteczne dekoracje i smakołyki, ale także zintegrowało lokalną społeczność wokół szczytnego celu, jakim była pomoc potrzebującym.
Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie, które uczyniły ten dzień naprawdę magicznym i pełnym świątecznego ducha.Wesołych świąt!