Jarmark Frysztacki - NAUKA

∎ KOREPETYCJE - chemia/matematyka
Cześć! Jestem absolwentką Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Oferuję korepetycje z chemii oraz matematyki dla uczniów szkół podstawowych. Chętnie pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów, kartkówek, nadrobieniu zaległości oraz odrabianiu zadań.
KONTAKT: Paulina
LOKALIZACJA: Frysztak
TELEFON: 513543996
CENA: 30-40
DATA DODANIA: 2018-10-15
ーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーー
∎ KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 
Jestem nauczycielką języka angielskiego, posiadam wszystkie niezbędne materiały przygotowujące do egzaminów. Gwarantuję przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do każdego ucznia. Ponadto mogę pomóc w odrabianiu zadań domowych, w nauce do egzaminów i sprawdzianów czy w tłumaczeniu bieżących tematów lekcji. Ponadto podejmę się tłumaczeń.
Obsługuje Krosno i okolice Frysztaka i Strzyżowa.
KONTAKT: Ania
LOKALIZACJA: Frysztak
TELEFON: 728391438 
CENA: 40
DATA DODANIA: 2017-10-12
ーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーー
∎ Korepetycje z języka niemieckiego
Witam! Masz problem z językiem niemieckim? Chętnie Ci pomogę. Oferuję korepetycje z języka niemieckiego jak i także pomoc z innych przedmiotów. Możliwy dojazd do ucznia po wcześniejszym ustaleniu.
KONTAKT: Monika
LOKALIZACJA: Frysztak
TELEFON: 505829447
MAIL: MikiDunaj@interia.pl
CENA: 25 - 40
DATA DODANIA: 2017-09-06
ーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーー
Powrót
ーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーー
DODAJ OGŁOSZENIE 
ーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーー
ーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーー
Redakcja Frysztak24.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń, ogłoszenia tworzone są przez użytkowników portalu i mogą być nieprawdziwe. Jeśli chcą Państwo usunąć nieaktualne ogłoszenie zamieszczone w Jarmark Frysztak24.pl prosimy wysłać mail na adres redakcja@frysztak24.pl