"NASZE PASJE" - Skate historia

Początki naszej jazdy na deskorolce sięgają 4 lata wstecz. Pewnego dnia wchodząc do sklepu z zabawkami zauważyłem deskorolkę, która mi się bardzo spodobała. Postanowiłem ją kupić. Na początku służyła raczej jako środek transportu. Z czasem na deskorolce jeździło coraz więcej osób. Jeździliśmy bez celu po frysztackich drogach do czasu, aż zobaczyliśmy w telewizji prawdziwy Skateboarding.


Oczywiście próbowaliśmy ich naśladować. Co niektórym nawet dobrze szło. Niestety po jakimś czasie większości osób się znudziło to co robiliśmy. Aż doszło do tego, że zostało nas dwóch. Między czasie przewinęło się parę osób przez nasz „team”, a obecnie śmigamy we trzech, czasem czterech.


Trików uczymy się z poradników dostępnych w Internecie. Od czasu do czasu robimy wyjazdy na skateparki do Rzeszowa lub Krosna oraz do kolegów z Odrzykonia. Ktoś kiedyś nasunął pytanie: „Skąd wzięła się nazwa FreeSkateFrysztak?”. Otóż ktoś kiedyś nasunął taki pomysł i już tak zostało.

To by było na tyle. Serdecznie zapraszamy na wspólny wypad na deskę.
Dodaj do Google Plus

2 - ilość komentarzy :

  1. Wszystko super, jednak w historii masę rzeczy pominięto. tekst w stylu ,,poszedłem do sklepu, zobaczyłem fajną deskę i ją kupiłem" brzmi nieźle, niczym początek filmu o prawdziwych skejtach. Prawdziwe początki, faktycznie sprzed 4 lat były ZUPEŁNIE inne...

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślałem, że Wojciech za wygraną zakupi roczny zapas "Grecji", a tu czwarte miejsce...

    OdpowiedzUsuń