Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Kolejny akt wandalizmu w naszej Gminie

Do kolejnego aktu wandalizmu doszło w naszej Gminie. Tym razem ktoś próbował wybić szybę w drzwiach wejściowych do sklepu "Zielony Koszyk" we Frysztaku, zdarzenie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę (2.10 - 3.10.2009). Policja już zajmuje się tą sprawą.

Jeśli posiadają Państwo informacje które pomogłyby Policji w rozwiązaniu sprawy prosimy o kontakt. Posterunek Policji we Frysztaku numer telefonu 17-27-65-372, Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie numer telefonu 17-27-65-399 lub na 997.

Do dyspozycji jest również nasz mail redakcja@frysztak24.pl.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad