Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

POD PRĄD - Festiwal Rozmaitości Scenicznych

 3 lipca br, podczas obchodów Dni Ziemi Frysztackiej (2-4.07.2010 r.) będzie miało miejsce niecodzienne wydarzenie kulturalne. Z przyjemnością zapraszamy na pierwszą edycję Pod Prąd Festiwal Rozmaitości Scenicznych. 

Ideą  festiwalu jest zgromadzenie na frysztackiej scenie zespołów muzycznych i wokalistów prezentujących różne gatunki muzyki. Istotny dla nas będzie ogólny wyraz artystyczny, a także umiejętność nawiązania kontaktu z publicznością.
Chcemy aby było to wydarzenie kulturotwórcze, dlatego w kolejnych edycjach festiwalu, które mamy nadzieję będą organizowane w następnych latach, będziemy chcieli zapraszać artystów scenicznych, niekoniecznie związanych z muzyką. Mamy nadzieję, że Pod Prąd Festiwal Rozmaitości Scenicznych na stałe wpisze się w kalendarz imprez kulturalnych organizowanych na terenie naszej gminy.

Artystów zainteresowanych prosimy o kontakt na adres podprad@frysztak24.pl. Obecnie jesteśmy na etapie zbierania zgłoszeń od wykonawców. Pięciu wybranych artystów zostanie wyłonionych do końca maja. Od czerwca będziemy prezentować ich sylwetki na stronie www.frysztak24.pl, która jest głównym patronem medialnym festiwalu. Zachęcam do częstych odwiedzin i śledzenia informacji na temat festiwalu.

Warto zapamiętać: sobota, 3 lipiec 2010 r., zaczynamy o godz. 19:00, na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Zapraszamy.


Magda Stefanik
Stowarzyszenie Fundusz Rozwoju i Promocji Ziemi Frysztackiej

Prześlij komentarz

6 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. nie glupi pomysl z happysad'em...
  ale kasy troche na nich trzeba niestety...

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno tam bede!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł !

  OdpowiedzUsuń
 4. Takich inicjatyw potrzeba, żeby ta impreza nabrała wyrazu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się, każda inicjatywa w kierunku promocji naszego regionu jest mile widziana. Przynajmniej nudą nie będzie wiało:D a i przyjezdni trochę grosza zostawią.

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad