Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Frysztak akustycznie - po raz czwarty dla Jana Pawła II


Wczoraj po raz czarty na frysztackim rynku odbył się koncert „Leć muzyczko do niebiańskiej krainy”- Frysztak akustycznie dla Jana Pawła II. Jak co roku koncert rozpoczął się około godziny 18.00 występami rodzimy artystów którzy prezentowali piosenki przygotowane na tą okazje. W czasie trwania koncertu można było spróbować kremówek papieskich, zakupić gadżety koncertowe, z których cały dochód zostanie przekazany na osoby poszkodowane przez nawałnice która przeszła przez naszą Gminę. Na koncercie można było również zakupić pamiątki z Gminy Frysztak, oraz kubki tworzone przez rodzimą artystkę.

Kilka minut po godzinie 19.00 rozpoczął się koncert zaproszonej gwiazdy - Siewcy Lednicy. Mimo iż nie obyło się bez lekkich problemów technicznych, to Siewcy z minuty na minute przyciągali pod scenę we Frysztaku coraz większą liczbę ludzi zgromadzonych na rynku w tą piękną niedziele.

Po koncercie zespołu, około godziny 21.40 Ks. Marek odczytał modlitwę, a młodzi artyści zaśpiewali wspólnie finałową piosenkę. Na koniec dnia odbył się efektowny pokaz sztucznych ogni.

Już wkrótce na portalu Filmy z „Leć muzyczko do niebiańskiej krainy”- Frysztak akustycznie dla Jana Pawła II, a już dziś mogą państwo oglądać galerię zdjęć z KONCERTU - kliknij Tu !!!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad