Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"POD PRĄD" - TESSERAKT

Dziś zaczynamy publikować dla Państwa sylwetki zespołów które zagrają w pierwszej edycji "POD PRĄD" - Festiwal rozmaitości scenicznych, który odbędzie się w SOBOTĘ  - 3 lipca - początek o godzinie 19.00 na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Pierwszy zespół który wystąpi na frysztackiej scenie to TESSERAKT - Mistyczny Tajemniczy - Koegzystencjalny z Wyższym Bytem.

Zespół pochodzi ze Stalowej Woli początki sięgają zimy 2006 kiedy to Tomek Zawadzki (perkusja) i Paweł Mucha (gitara) zadecydowali o rozwiązaniu grupy Margines i ukierunkowali się na utworzenie nowej formacji gdzie mogliby się skupić na tworzeniu całkiem innego rodzaju muzyki. Nie minęło wiele czasu i do zespołu dołączył Tomek Kowal, basista. Wtedy to utworzył się stały skład grupy.

Obecny skład zespołu:
Pawel Mucha - gitara solowa
Tomasz Kowal - gitara basowa
Tomasz Zawadzki - perkusja
Adrian Malek - skrzypce


Grupa nie tylko tworzyła swoja muzykę ale również szukała nowych brzmień. Zaczęło się najprościej jak tylko się da - z klawiszami - ale ten pomysł został szybko porzucony. Wtedy tez rozpoczęły się poszukiwania wokalisty. W tym samym czasie nagle i jakby znikąd pojawił się Adrian Malek (skrzypce) i dopiero od tego momentu można było mówić o uformowaniu się prawdziwego Tesseraktu. Zespól szybko porzucił poszukiwania wokalisty na rzecz skrzypiec zdając sobie sprawę, ze użycie tego instrumentu da im większe szanse na uwidocznienie swojego przekazu poprzez instrumenty.

Aby posłuchać utworów zespołu TESSERAKT proszę kliknąć w link - KLIKNIJ TU !!!

Zdjęcia i informacje o zespole pochodzą ze strony http://www.myspace.com/tesseraktpl i są własnością zespołu.
Już wkrótce na naszej stronie pojawi się kolejna sylwetka zespołu który wystąpi na "POD PRĄD" - festiwal rozmaitości scenicznych.

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. brzmienie pierwsza klasa:) nie ma jak połączenia instrumentów klasycznych i ostrych brzmień:)

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad