Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Strzelec i Orzeł na remis, Skarbek przegrywa z liderem.

Interwencja Króla w meczu Strzelec  Frysztak - Raniżovia Raniżów
Nie najlepiej zaprezentowały się drużyny Strzelca, Orła i Skarbka w środowych meczach piłki nożnej. Drużyny z terenu naszej Gminy zdobyły tylko 2 punkty w ostatniej kolejce "V" ligi i "B" klasy.

Strzelec Frysztak podejmował na własnym boisku zespół Raniżovia Raniżów. Po dobrym meczu i niewykorzystanych sytuacjach z obu stron, mecz zakończył się wynikiem 1:1 i podziałem punktów pomiędzy drużynami.

Orzeł Lubla swój wyjazdowy mecz rozgrywał w Grodzisku. Orzeł jak Strzelec również nie potrafił przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i musiał zadowolić się jednym punktem w środowym meczu.

Najtrudniejsze zadanie miał Skarbek Gogołów, który do tej pory nie zdobył w rozgrywkach żadnego punktu, na domiar złego swój środowy mecz rozgrywał z liderem "B" Klasy Koroną Dobrzechów. Niestety drużyna z Dobrzechów okazała się dużo lepsza od Skarbka i wygrała środowy mecz 4:1.

Strzelec z dorobkiem 2 punktów po 6 kolejkach zajmuje 14 miejsce w tabeli V ligi dębickiej. Orzeł Lubla z dorobkiem 7 punktów i jednym zaległym meczem zajmuje 7 miejsce, Skarbek na razie bez punktu zajmuje ostatnie miejsce w "B" klasie Rzeszów - Strzyżów.

Linki do stron klubowych:

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad