Strzelec i Skarbek przegrywają, Orzeł pauzuje.

W 5 kolejce "V" ligi dębickiej Strzelec po raz kolejny musiał uznać wyższość rywala. Swój mecz zawodnicy z Frysztaka rozgrywali w Tuszowie Narodowym przegrywając po dobrym spotkaniu 0:1. Po pięciu kolejkach drużyna seniorów zajmuje 3 miejsce od końca z dorobkiem 1 punktu.

Skarbek Gogołów nie może uznać minionego weekendu za najlepszy. Drużyna z Gogołowa przegrała 0:4 z Huraganem Kozłówek. Skarbek w tym sezonie nie zdobył żadnego punktu i w tabeli "B klasy" Rzeszów II - Strzyżów zajmuje przedostatnie miejsce. Piłkarze Orła Lubla w ten weekend mieli wolne, według terminarza w 5 kolejce mieli pauzować.

Następna kolejka zmagań piłkarskich z udziałem drużyn z terenu Gminy Frysztak odbędzie się w środę 8 września. Piłkarze Strzelca będą podejmować na własnym boisku drużynę Raniżovi Raniżów, początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17.30.Piłkarze Orła Lubla zagrają na wyjeździe z Sokołem Grodzisko, natomiast Skarbek Gogołów będzie podejmował na własnym boisku Koronę Dobrzechów.

Jeśli zrobiłeś ciekawe zdjęcie, film na meczu, prześlij go do nas: redakcja@frysztak24.pl - z dopiskiem (Mecz - NAZWA DRUŻYNY)

Linki do stron klubowych:
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz