Domokrążcy kłamią - telewizja analogowa zostanie do 2013 roku

Nadajnik "Sucha Góra"
W naszej gminie pojawili się domokrążcy, którzy chcą naciągnąć mieszkańców na przystawki do telewizji cyfrowej, komunikując że pod koniec miesiąca całkowicie zniknie sygnał analogowy. Sygnał analogowy będzie nadawany do 2013 czyli jeszcze 2 lata !!!

Prawdą jest że TVP wprowadziło od nowego roku naziemną telewizje cyfrową na nadajniku "Sucha Góra", która swoim zasięgiem obejmuje prawie całe województwo podkarpackie.

Chcieliśmy poinformować wszystkich mieszkańców że sygnał analogowy zostaje na "suchej górze" i każdy odbiorca może oglądać telewizje w tym systemie do 2013 roku. 

Przestrzegamy przed domokrążcami, którzy w ostatnim czasie pojawili się w naszej Gminie oferując tzw. przystawki do starszych odbiorników w celu oglądania naziemnej telewizji cyfrowej w cenie 600 zł, sugerując że telewizja analogowa, którą do tej pory odbieramy na naszych telewizorach zniknie pod koniec lutego.
Jeśli już zdecydują się Państwo na zmianę telewizji z analogowej na cyfrową - co nie jest konieczne - to koszt takiego urządzenia w sklepach RTV waha się od 150 - 300 zł.

Prosimy również poinformować starsze osoby z naszej gminy gdyż to one właśnie są najbardziej narażone na nieuczciwych sprzedawców.
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz