Na sportowo, zabawowo i z książką ... FERIE !

Zajęcia z piłki nożnej to jedna z wielu atrakcji zorganizowanych w czasie ferii.
Od dziś w naszej gminie zaczęły się ferie zimowe. Chociaż aura nie daje nam tego odczuć i główna atrakcja zimowa naszej gminy jest nieczynna. To GOK, GOSiR i Biblioteka przygotowały bardzo ciekawe programy na ferie zimowe 2011.

BIBLIOTEK
Biblioteka publiczna we Frysztaku wraz z filiami w Gogołowie, Lubli i Stępinie przygotowały na ferie zajęcia z książką zatytułowane "tam gdzie mieszka bajeczka". Cały plan publikujemy pod tym linkiem - KLIKNIJ TU !!!

GOSiR
GOSiR to oczywiście zajęcia sportowe dla najmłodszy. Pracownicy GOSiRu nie zapomnieli o trochę starszym mieszkańcach naszej gminy i dla nich również zostały przygotowane zajęcia ruchowe. Aby zapoznać się z programem GOSiRu na ferie kliknij w link - KLIKNIJ TU !!!

GOK
Gminny Ośrodek Kultury przygotował zajęcia świetlicowe, może coś namalujemy, może zatańczymy, ale ferie z GOKiem w miłej atmosferze spędzimy. Aby zobaczyć plakat ferie z GOKiem - KLIKNIJ TU !!!
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz