Belfer roku - JANUSZ ZARSZYŃSKI

Na portalu nowiny24.pl mogą Państwo oddawać głosy na nauczyciela z naszej Gminy, pana Janusza Zarszyńskiego.

Jeśli uważasz, że pan Janusz Zarszyński powinien otrzymać tytuł Belfra Roku 2010/2011 wyślij SMS na numer 71466 w treści napisz pbelfer.12
Koszt jednego SMS-a to tylko 1,23 z VAT. W rozszerzeniu posta znajdą państwo informacje o panu Januszu. serdecznie zapraszamy do głosowania !!!

1. Życiowe motto:
„Zło, które komuś wyrządziłeś, powróci do ciebie niczym bumerang, podobnie jak powróci do ciebie radość, którą sprawiłeś w czyimś sercu”.
2. Największy sukces:
30-letni staż pracy w zawodzie nauczycielskim w tym 15 lat na stanowisku Dyrektora Zespołu Szkół w Stępinie.
3. Nietypowe zainteresowania:
Członek Zespołu Pieśni i Tańca „Twierdzanie”, hobby – eksperymenty kulinarne.
4. Inicjatywy na rzecz szkoły:
Modernizacja i rozbudowa budynku szkolnego oraz przygotowania do budowy Sali sportowej, pozyskiwanie środków na wyposażenie szkoły w 2 pracownie informatyczne i centrum multimedialne zagospodarowanie pomieszczeń poddasza na harcówkę i świetlicę pozyskanie środków na wyposażenie miejsca zabaw w ramach projektów: „Radosna Szkoła”, „Pierwsze Uczniowskie Doświadczenia Drogą do Wiedzy”, inicjator i realizator nadania imienia Jana Pawła II Zespołowi Szkół w Stępinie, pomysłodawca i współtwórca powstania szkolnego chóru w ramach projektu „Śpiewająca Polska”. Organizowanie dni otwartych szkoły, współpraca ze środowiskiem lokalnym w ramach Dnia Seniora, Święta Rodziny.
5. Zajęcia pozalekcyjne: -
6. Liczba przygotowanych olimpijczyków: -
7. Działalność społeczna:
Instruktor ZHP, Komendant Hufca ZHP, Komendant reprezentacji podkarpackich harcerzy na Światowych Zlotach ZHP: Zegrze-1995, Gniezno-2000, Kielce-2007, Kraków-2010. Komendant Bieszczadzkiej Akcji Letniej w latach 2004, 2005, Organizator biwaków, rajdów, żeglarskich rejsów po Solinie oraz „zielonych szkół” nad Morzem Bałtyckim. Redaktor Naczelny Gazety Frysztackiej, wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, współorganizator Dni Ziemi Frysztackiej i Pikników Militarnych w Stępinie.
8. Nagrody i osiągnięcia:
Brązowy Krzyż Zasługi ZHP, Medal Zasłużony dla Ziemi Frysztackiej.

Tekst i foto: Nowiny24.pl
Dodaj do Google Plus

1 - ilość komentarzy :