freestyle football - nowy sport w gminie

Ground - zawody i triki wykonywane na ziemi
W naszej gminie a dokładnie w Cieszynie powstała nowa grupa sportowa Cieszyna Freestyle Crew, która uprawia wszelako pojęty freestyle football (tricki sportowe - piłka nożna)

Jako grupa Cieszyna Freestyle Crew istniejemy od 1 stycznia 2011 roku. Team składa się z trzech graczy: Jarek "JRK" Poprawa, Jakub "Wilku" Dziok oraz Konrad "Kondzio" Dybaś. Konrad i Jarek trenują Freestyle Football od wakacji 2009, natomiast Kuba od grudnia 2010.

Nasza grupa dała już dwa pokazy w Gogołowie oraz jedną "lekcje freestyle" w Gimnazjum w Wiśniowej. 25 stycznia zorganizowaliśmy zjazd zawodników Freestyle Football, który odbył się w Gogołowie. Freestyle Football rozwija m.in. takie cechy jak wytrwałość czy cierpliwość. Liczy się ciężka praca oraz regularne treningi.

Jeśli zainteresowałeś się sportem, który uprawia Cieszyna Freestyle Crew zapraszamy na stronę www.cfc.xaa.pl - tam znajdziecie najnowsze informacje o grupie, jeszcze więcej zdjęć i filmów.
Dodaj do Google Plus

4 - ilość komentarzy :

  1. brawo chłopaki! wytrwałości w treningach bo widać że dają niesamowite efekty:) fajna sprawa:) 3mam kciuki:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zachęcam do rejestracji na stronie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ten co odbijał 1:09 najlepiej odbijał tego balona. zajmijsice sie czyms innym bo to troche nudne , ale dobrze , ze cos robicie a nie walicie wóde pod sklepem i papierochy w barze. Pozdrawiam chłopaczyny za cierpliwosc.

    OdpowiedzUsuń