GOSiR Frysztak w rzeszowskich aktualnościach

W wczorajszych aktualnościach został wyemitowany materiał o rozbudowie Gminnego Ośrodka Sportu i rekreacji we Frysztaku. "W tym roku uda się jeszcze przeprowadzić termomodernizacje budynku urzędu gminy. Wcześniej za pieniądze z RPO samorządowcy z Frysztaka wybudowali na przykład oczyszczalnię."

Materiał filmowy mogą Państwo znaleźć na stronie TVP Rzeszów lub pod tym linkiem - kliknij tu !!! reportaż o rozbudowie GOSiRu rozpoczyna się w 17:22 zatytułowany jest  "Unijna rozbudowa", oprócz materiału filmowego na stronie TVP Rzeszów znajduje się również artykuł o przedsięwzięciu z Frysztaka - "Unijna rozbudowa ośrodka sportu we Frysztaku" - kliknij w tytuł aby przejść do artykułu. Autorem materiałów o Frysztaku jest Jacek Tutak, zdjęcia wykonał Lucjan Góźdź.

źródło: TVP Rzeszów
Dodaj do Google Plus

3 - ilość komentarzy :

 1. "Przede wszystkim skorzystają jednak mieszkańcy gminy."
  Trzymam za słowo, ciekawe czy wchodząc (o ile wogóle będzie można) na to boisko piłkarskie nie usłyszę "kulturalnej" wiązanki pod swoim adresem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasy pana od "kulturalnych" wiązanek już są za nami. Teraz grzecznie proszą o zejście z murawy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tu nie chodzi o tego który "zgania" tylko o samo zganianie:) Jak dla wszystkich to dlaczego korzystają tylko miejscowi piłkarze i kolonie.

  OdpowiedzUsuń