Mieszkanki naszej gminy nagrodzone w III Plenerze Dziennikarskim im. Marcina Pawłowskiego

Kolejny już raz swoją obecnością zaszczycili III Plener Dziennikarski im. Marcina Pawłowskiego znani dziennikarze TVN Fakty i TVN 24. Gimnazjum nr 4 – organizator pleneru – z przyjemnością nagrodziło laureatów i finalistów spośród 48 uczestników konkursu z całego województwa podkarpackiego. Startowali w dwóch kategoriach. Poziom gimnazjalny – wywiad w formie pisemnej i poziom szkół średnich – wywiad telewizyjny.

Nagrodzone prace odznaczały się wysokim poziomem, co zaznaczyła przewodnicząca jury A. Koba. Dziennikarze TVN przekazali cenne warsztatowe wskazówki młodzieży. Renata Kijowska (dziennikarka TVN Fakty) i Leszek Kabłak (dziennikarz TVN 24) przekazali również upominki od stacji oraz imienne gratulacje dla laureatów od redaktora naczelnego TVN Fakty – Kamila Durczoka. Po zakończonej uroczystości uczniowie Gimnazjum nr 4 przez długi czas zadawali pytania znanym dziennikarzom i prosili o autografy. To była niezapomniana przygoda dla wszystkich tam obecnych.

Podczas Gali III Pleneru Dziennikarskiego im. Marcina Pawłowskiego, nagrodzeni w kategorii gimnazjów zostali:
I miejsce: Monika Musiał z Gimnazjum Publicznego nr 1 we Frysztaku
II miejsce: Wojciech Hałucha z Gimnazjum nr 1 w Jaśle
III miejsce: Katarzyna Krzyżak z Gimnazjum nr 4 w Jaśle oraz Marcelina Dziok z Gimnazjum Publicznego nr 1 we Frysztaku


Wyróżnienia otrzymali:
Paulina Filip (Frysztak), Olga Petrycka (Gimnazjum nr 1 w Jaśle), Klaudia Chmielowska (Gimnazjum w Lubli), Aleksandra Dubiel (Gimnazjum nr 1 w Jaśle), Patrycja Sanocka (Gimnazjum w Zręcinie), Katarzyna Byś (Gimnazjum we Frysztaku), Dawid Juszczyk (Gimnazjum nr 4 w Jaśle), Karolina Pacana (Gimnazjum nr 4 w Jaśle)

Wyróżnienia w kategorii szkół średnich otrzymali:
Krystian Smyła, Bartosz Gąsior z Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu oraz Aleksander Gałązka, Aleksandra Krowicka, Martyna Machowska z LO w Jedliczu

Zdjęcia z III Pleneru mogą Państwo przeglądać na stronie gimnazjum nr 4 w Jaśle lub klikając w link - III Plener Dziennikarski - kliknij tu !!!

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz