Modernizacja budynku Urzędu Gminy Frysztak

Rusza kolejna inwestycja w naszej gminie, która dostała dofinansowanie z Unii Europejskiej. Jest to termomodernizacja siedziby naszych władz czyli budynku przy ulicy Blajera .
Modernizacja pochłonie 492 161,03zł a wykona ją firma KAM-BUD Tomasz Kościółek z Paszyna

Budynek doczeka się wielu zmian. Uzyska nową elewację, wejście do budynku zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnoprawnych, wejście do posterunku policji zostanie przeniesione na ścianę od strony ulicy Blajera, dach zostanie pomalowany na brązowo, byłe pomieszczenia kotłowni zostaną przerobione na garaż dla policji, odnowione zostaną schody wejściowe koło remizy OSP, sama remiza doczeka się nowej bramy a syrena strażacka zostanie przeniesiona na dach budynku. Na dachu budynku powstanie również układ solarny do podgrzewania wody. Prace powinny się zakończyć do sierpnia tego roku.  


Rzut elewacji pochodzi z materiałów przetargowych. 


Rzut elewacji pochodzi z materiałów przetargowych.Rzut elewacji pochodzi z materiałów przetargowych.Rzut elewacji pochodzi z materiałów przetargowych.

Dzięki tym zmianom budynek Urzędu Gminy będzie naszą wizytówką, jednak to nie powinien być koniec prac. Ładny budynek powinien doczekać się ładnego otoczenia bo obecnie jest z tym słabo.  


Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz