Przybliż sobie gminę Frysztak !!!

W internecie dostępne są dokładne zdjęcia lotnicze Gminy Frysztak. Niestety zdjęcia wykonane są dawno temu o czym świadczy chociażby stary plac Św. Floriana. Mimo tych małych przeszkód, zachęcam do oglądania map wykonanych techniką lotniczą.


Niestety krążące wokół ziemi satelity omijają skrupulatnie teren naszej gminy, a dzięki mapą z geoportalu mogą państwo szczegółowo przebadać każdy zakątek naszej gminy. Jeśli chcą państwo oglądać szczegółowe zdjęcia z terenu gminy proszę kliknąć tu - LINK !!!. Proszę pamiętać że mapy, które mają duży rozmiar mogą się dość długo ładować.

W Geoportalu mogą państwo znaleźć swoją działkę, zmierzyć długość odcinka, który Państwa interesuje, zobaczyć granice z Państwowego Rejestru Granic, sprawdzić rzeźbę terenu, zmierzyć powierzchnie, itp.

Udostępnione w serwisie www.geoportal.gov.pl dane dotyczące działek których źródłem jest system LPIS (System identyfikacji działek rolnych), mogą być wykorzystywane jedynie w zakresie przybliżonej identyfikacji i lokalizacji przestrzennej działki oraz oszacowania jej powierzchni. Dane te nie są danymi ewidencji gruntów i budynków w rozumieniu przepisów rozporządzenia Ministra Rozwoju Regionalnego i Budownictwa z dnia 29 marca 2001r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków.

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz