Remis Strzelca, przegrana Skarbka - odwołany mecz Orła Lubla !

Strzelec Frysztak po dobrym spotkaniu zremisował z wyżej notowanym przeciwnikiem (Zryw Dzikowiec) 0:0 w 24 kolejce V ligi dębickiej. Strzelec z 21 punktami zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Skarbek Gogołów przegrał swoje wyjazdowe spotkanie z liderem B klasy Płomieniem Zagorzyce 2:0.

Z powodu złego staniu boiska, stojące kałuże i bardzo podmokły teren wyjazdowy mecz Orła został w ostatniej chwili odwołany. Zamiast przygotować boisko, bo trudzić się zwyczajnie przy tym nie trzeba było - lepiej ponarzekać na stojące "kałuże". Bolą takie sytuacje szczególnie, gdy przyjeżdża drużyna gości na miejsce a gospodarze nie wykazują ani trochę chęci zaangażowania aby mecz ten po prostu się odbył. W takim razie po co taki klub istnieje? Więcej do komentowania pozostawiam innym. - można przeczytać na stronie Orła Lubla.


Za tydzień w 25 kolejce DERBY powiatu strzyżowskiego. Drużyna Strzelca zmierzy się z Wisłokiem Wiśniowa, mecz zaplanowany jest na 15 maja (niedziela) godzina 16.00 w Wiśniowej. Orzeł zagra u siebie z Koroną Dobrzechów a Skarbek podejmował będzie Albatros Szufnarowa.

foto i info: Orzeł Lubla
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz