Homoindustrialis - Event jakiego nie było...!!!

Już 13 maja w Krośnie odbędzie się wydarzenie, jakiego jeszcze nie było i pewnie szybko ponownie nie będzie chyba, że w ferworze walki uda się zrobić powtórkę. Zestawienie elektroniki w dźwięku, obrazie i aranżacji umieszczone w przestrzeni przemysłowej stanowi wyzwanie jak również próbę pokazania pewnej alternatywy dla kojarzonych z szarą rzeczywistością miejsc.

Misja do spełnienia jest potężna. Jednak odwieczna miłość do muzyki i pasja z nią związana stawia poprzeczkę jeszcze wyżej. Muzyka, wizualizacje, ruch, fabryka... Wydarzeniu poza Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy – www.studiumkrosno.pl patronuje Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie i Teatr s.tr.a.c.h..

Organizatorem przedsięwzięcia jest Schwartz Fabian - słuchacz II roku na kierunku Teatr w Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie, a zarazem mieszkaniec naszej Gmin.

Lokalizacja: Krośnieński Inkubator Technologiczny ul. Żwirki i Wigury 6 C (na terenie WSK) Start: 18.00 - Dia porama "Schizo Dance"

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz