Zabawy, pokazy strażackie, CFC, motocykliści - Piknik rodzinny w Cieszynie

Dziś na stadionie przy szkole podstawowej w Cieszynie odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez OSP Cieszyna, sklep Ocean oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Cieszyny. W czasie trwania pikniku dzieciaki na scenie bawiły się w różne przygotowane przez organizatorów zabawy z nagrodami.
W międzyczasie strażacy z Państwowej Straży Pożarnej ze Strzyżowa zrobili pokaz ratownictwa technicznego, rozcinając stojący na placu samochód, oczywiście samochód był przygotowany na tą okazje. Po akcji zawodowców, nastąpi kontrolowany pożar, który ugasiła Ochotnicza Straż Pożarna z Frysztaka.

Po pokazach strażackich na stadionie pojawili się zawodnicy z Cieszyna freestyle crew, którzy dali pokaz freestyle football - trików z piłką dla zgromadzonych przy scenie widzów. W tym samy czasie na stadion przyjechali motocykliści z strzyżowskiego klubu motocyklowego, aby zaprezentować swoje motory zgromadzonym przy szkole uczestnikom pikniku rodzinnego.

Zapraszamy do oglądania filmów z dzisiejszych pokazów w Cieszynie. Frysztak24.pl był patronem medialnym całej imprezy.Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz