Alicja Majewska, noc poetów - Good Staff, piątek dla dzieci w sobotę jarmark czyli DNI ZIEMI FRYSZTACKIEJ 2011

Od 1 do 3 lipca 2011 odbędą się "Dni Ziemi Frysztackiej" -  święto Gminy Frysztak.  Organizatorami tegorocznych DZF są: Urząd Gminy Frysztak, Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku oraz Gminna Biblioteka Publiczna.

W piątek od 16.00 na placu Św. Floriana odbędzie się blok imprez dla najmłodszy mieszkańców naszej gminy "W krainie bajek". W programie występ laureatów I Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej "W krainie bajek" oraz bitwa czerwone kapturki kontra wilki. Organizator prosi aby wszyscy przebrali się za postacie z bajek.

W sobotę od rana na placu św. Floriana -  jarmark frysztacki: rękodzieła, miody, nalewki, swojskie jadło, lokalne kapele ludowe czyli "sznurek, mydło i powidło".

O godzinie 19.00 w Gminny Ośrodku Kultury odbędzie się "Noc poezji" - twórczość rodzimych poetów oraz koncert poezji śpiewanej w wykonaniu zespołu "Good Staff" z Poznania.

W niedziele blok imprez rozpocznie się o godzinie 16.00. W programie: tancerze Gminy Frysztak prezentują, zespół śpiewaczy "Twierdzanie", wokaliści ze szkół z Frysztaka i Lubli, chór mieszany "Sokół", dziecięcy chórek "Wiolinki", grupa wokalna "Allegro".

O godzinie 20.00 występ gwiazdy wieczoru Alicji Majewskiej z towarzyszeniem Włodzimierza Korcza i Strzyżowskiego Chóru Kameralnego. Na zakończenie Dni Ziemi Frysztackiej o godzinie 22.00 zaplanowany jest pokaz sztucznych ogni.

W tym roku Frysztak24.pl patronuje Dniom Ziemi Frysztackiej.
Dodaj do Google Plus

5 - ilość komentarzy :

 1. ale lipa ..

  Mam nadzieje ze przynajmniej nadgonimy festiwalem "Pod prąd" ...

  OdpowiedzUsuń
 2. heh.. no cóż.. nie czepiam się bo tendencja spadkowa była do przewidzenia.. ale o potańcówie mogliby też jakiejś pomyśleć.. owszem ciężko z organizacją wyjątkowo w tym roku ale muzyczkę wystarczy jakąś puścić i ludzie się zabawią ..

  OdpowiedzUsuń
 3. Tuti niestety nie nadgonimy festiwalem "Pod Prąd" - główny organizator Ziemia Frysztacka - Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju niema w tym roku pieniędzy na organizacje.

  Pozdrawiam
  P.S. Może za rok się uda zorganizować II edycje festiwalu

  OdpowiedzUsuń
 4. oj to widzę że w ogóle ciężko się coś na tej naszej wiosce dzieje..:/ nie pobawimy w tym roku ludziska

  OdpowiedzUsuń
 5. jak możecie? Przecież będzie Alicja Majewska, jak dla mnie ten koncert wystarczy za setki innych :)

  OdpowiedzUsuń