TEATR „PRIMA APRILIS” WE FRYSZTAKU

19 czerwca 2011 r. w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku gościliśmy Strzyżowski Teatr „Prima Aprilis”. Teatr wystąpił z komediodramatem Aleksandra Fredry „Śluby panieńskie czyli Magnetyzm serca” w reżyserii Roberta Chodura.

Wspaniała gra aktorów, scenografia, kostiumy – wszystko to sprawiło, że dwugodzinny spektakl minął w bardzo miłej atmosferze, często przerywany był gromkimi oklaskami i wybuchami śmiechu.

W spektaklu wystąpili: Aleksandra Korabiowska – Aniela, Sylwia Drogoń – Klara, Jerzy Warchoł – Gustaw, Maciej Ruszała – Albin, Jadwiga Skowron – Pani Dobrójska, Stanisław Pytko- Radost, Maria Piskadło – Jan, Krystyna Warchoł – Diabeł, Marlena Szaro – Anioł.

Dziękujemy Teatrowi „Prima Aprilis” za to, że zaszczycił nas swoim występem, a my mogliśmy miło spędzić niedzielny wieczór!

tekst i zdjęcia: Joanna Pasek

Dodaj do Google Plus

2 - ilość komentarzy :

  1. heh.. no szkoda że znów nie było to fajnie ogłoszone żeby jakieś szersze grono mogło na tym skorzystać..

    OdpowiedzUsuń
  2. No tak, jak zawsze - za wcześnie, za późno, termin nie pasuje, czemu zaproszenia nie dostałem albo przynajmniej ulotki do domu? Czemu nie reklamowali między Plebanią, a Teleekspresem...?
    Plakaty wisiały na GOKu, w witrynach sklepowych, na tablicach, info ukazuje się na stronie GOKu, na frysztak24.pl - zawsze w zakładce GOK FRYSZTAK (tu po prawej), można też subskrybować kanał RSS jeśli ktoś chce być na bieżąco. Właśnie, ważne słowo - CHCE.
    Pozdrawiam malkontentów!

    OdpowiedzUsuń