„ŚWIĘTO RODZINY”

W sobotę 11 czerwca 2011 r. przedszkolaki z Przedszkola Publicznego we Frysztaku wraz z rodzicami obchodziły „Święto Rodziny”. Była to impreza, która połączyła obchody „Dnia Mamy”, „Dnia Taty” i „Dnia Dziecka”. Ze względu na niesprzyjającą aurę impreza odbyła się na sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku.


Dzieci wystąpiły z programem artystycznym, który składał się z dwóch części. Pierwsza część zawierała treści programu przedszkolnej edukacji antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas”. Kształtowanie prawidłowych postaw zdrowotnych wśród dzieci jest najskuteczniejszym działaniem w profilaktyce palenia tytoniu, a wiadomo, że zdrowie naszych dzieci jest sprawą najważniejszą. W części drugiej dzieci zaprezentowały program o tematyce rodzinnej, były piosenki, wiersze i tańce – wszystko dla kochanych rodziców.

Po wspaniałej części artystycznej nadszedł czas na zabawę, którą prowadził wodzirej – aktor teatru „Bazyl”. Rodzice wraz z dziećmi i paniami nauczycielkami świetnie się bawili, cała sala tańczyła! Oczywiście nie zabrakło poczęstunku, wszyscy mogli zjeść pieczone kiełbaski i pyszny bigos. Każde dziecko otrzymało zabawkę, którą samo wylosowało w loterii fantowej. Były słodycze, baloniki i wspaniała zabawa, a najważniejsze, że wszyscy byli razem!

Dziękujemy za zorganizowanie imprezy pani dyrektor Małgorzacie Sokołowskiej, wszystkim paniom nauczycielkom, pracownikom przedszkola, Radzie Rodziców i wszystkim osobom, które pomagały w przygotowaniach, a także naszym sponsorom. Jeszcze raz – serdecznie dziękujemy!

tekst i zdjęcia : Joanna Pasek
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz