Sukces młodych piłkarzy z gminy Frysztak

Dobre zaprezentowała się reprezentacja Gminy Frysztak w wojewódzkim turnieju piłki nożnej do lat piętnastu, który odbył się w Pustynni koło Dębicy, 14 czerwca. Zawody były rozgrywane pod hasłem "Szukamy talentów". Nasi zawodnicy rywalizowali z siedmioma drużynami z województwa podkarpackiego, ostatecznie wygrywając cały turniej.  Reprezentacja naszej gminy składała się z zawodników Orła Lubla i Strzelca Frysztak.

Zawody odbyły się w 2 grupa. Zawodnicy z Frysztaka pierwszy mecz wygrali z Rotundą 8-0, w drugim spotkaniu zwyciężyli z Sokołem 5-2, a w ostatnim najbardziej zaciętym meczu w grupie wygrali z Paszczyniakiem 1-0. Finał również należał do młodych zawodników z naszej gminy, którzy wygrali z Gimballem 2-0. Serdecznie gratulujemy sukcesów sportowych.

Reprezentacja Gminy Frysztak:
Orzeł Lubla - Sławek Majewski, Michał Ciszewski, Wojtek Koś, Dawid Koś, Wojtek Lorenc
Strzelec Frysztak - Seweryn Ziajor, Dariusz Winiarski, Kacper Sokołowski, Bartek Rec, Dawid Król, Szymon Stesik, Grzesiek Feliks, Fabian Ogrodnik, Krystian Ogrodnik

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz