Ponad 300 motocyklistów na imprezie MOTO SCHRON w Stępinie.

W miniony weekend (24,25.09) odbył się zlot motocyklowy - MOTO SCHRON. Organizatorem zlotu było Strzyżowskie Stowarzyszenie Motocyklowe MOTO STRZYŻÓW wspólnie z Wójtem Gminy Frysztak. Patronat nad imprezą objął Starosta Powiatu Strzyżowskiego. W czasie dwudniowej imprezy  na terenie schronu kolejowego przewinęło się ponad 300 motocyklistów, którzy zawitali pod bunkier do Stępiny aby uczestniczyć w MOTO SCHRON.

W sobotnie popołudnie po zwiedzeniu schronu kolejowego, na placu przy bunkrze odbywały się różne zabawy dla motocyklistów: bieg na nartach, palenie gumy, toczenie beczki piwa motocyklem i inne. Wieczorem na scenie zmontowanej na placu zabrzmiała muzyka. Dla przybyłych gości zagrali: Snafu, Blues Gang oraz Exit.

W niedziele organizatorzy przygotowali kolejną niespodziankę dla przybyłych gości na jednośladach. Goście o 13.00 zwiedzali kolejny tunel z czasów wojny, tym razem był to tunel kolejowy w Strzyżowie. Super impreza z naprawdę ciekawymi atrakcjami, bunkry w Stępinie i Strzyżowie to coś niesamowitego, warto było odwiedzić wasze tereny - powiedział nam jeden z przybyłych motocyklistów.

Strzyżowskie Stowarzyszenie Motocyklowe MOTO STRZYŻÓW chciało podziękować za pomoc w organizacji imprezy: Wójtowi Gminy Frysztak, Staroście Powiatu Strzyżowskiego, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Pracownikom GOSiRu i Zakładu Komunalnego. Za pomoc finansową firmie AFYON. Na szczególne podziękowania zasłużyli Krzysztof i Maciek gospodarze - przewodnicy - którzy serdecznie ugościli przybyłych motocyklistów, oraz bardzo interesująco oprowadzali o obiektach militarnych w Stępinie.
Zapraszamy również na stronę MOTO STRZYŻÓW - link - kliknij tu !

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz