Sie Ma! Sie Ma! Sie Ma!

Z wielką przyjemnością informujemy, że 8 stycznia 2012 r. na Placu Św. Floriana po raz 3 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Jak niektórzy na pewno zauważyli prace Sztabu Frysztak trwają od kilku tygodni, mamy już ramowy program imprezy, zarejestrowanych kilku wolontariuszy... Ale do tej pory nie mieliśmy potwierdzenia z Fundacji WOŚP rejestracji naszego sztabu. Dziś sytuacja się zmieniła. Właśnie odebrałam wiadomość, że zgoda jest, a oficjalne potwierdzenie otrzymamy pocztą w ciągu kilku dni. Teraz możemy pracować oficjalnie, na pełnych obrotach. O postępach w przygotowaniach XX Finału będziemy Was informować na www.wosp.frysztak24.pl. Zaglądajcie tam często!!!
Na koniec ważna rzecz. Zapraszamy osoby chętne do kwestowania w dniu Finału do rejestracji on-line. Na stronie www.wosp.frysztak24.pl znajdziecie odpowiednie formularze. Liczba miejsc jest ograniczona. W tym momencie nie wiemy jeszcze ilu będziemy mieć wolontariuszy – taką informację otrzymamy pocztą razem z potwierdzeniem rejestracji sztabu.
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz