Nowa kamera - wersja testowa !

Dziś uruchomiliśmy testową wersje kamery on-line we Frysztaku. Usługa udostępniona jest na bezpłatnym serwerze Popler.tv, a łącze do obsługi kamery dostarcza firma SCROLLNET. Niestety na bezpłatnym serwerze do wykorzystania miesięcznie mamy tylko 10000 minut oglądania, po przekroczeniu limitu minut kamera automatycznie zostanie wyłączona. W czasie oglądania kamera może przerywać, firma popler.tv nie gwarantuje pewnego streamingu (przekazu video) dla bezpłatnych kont.

Dlatego od dziś portal Frysztak24.pl poszukuje sponsorów, którzy zakupią serwer video dla frysztackiej kamery, miesięczny koszt takiej usługi to 200 zł. Jeśli znają państwo osobę, firmę, która za reklamę na portalu byłaby chętna opłacić serwer proszę o kontakt: redakcja@frysztak.pl.

Widok z kamery mogą państwo zobaczyć pod adresem http://www.frysztak24.pl/p/kamera-on-line-frysztak-frysztackiego.html
Dodaj do Google Plus

7 - ilość komentarzy :

 1. Super kamerka, świetna jakość! Pozdrawiam i powodzenia w dalszym rozwijaniu portalu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakość lepsza niż przedtem.POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 3. Super kamera bardzo się cieszę że mogę Was odwiedzać często na podglądzie moc pozdrowień dla całego Frysztaka i Gminy Olek LA

  OdpowiedzUsuń
 4. Super kamera,mam nadzieję ze znajdzie się sponsor:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Już szpec coś kombinuje bo kamera nie działa widać myślenie jak jest dobrze to trzeba spieprzyć zobaczcie w Brzostku tyle lat i OK u nas nie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Co za imbecyl, takich to tylko deportowac, aby nie zaniżali IQ polskiej społeczności. Czy nie widzisz pseudointeligencie informacji "Przekaz testowy !!! Za utrudnienia przepraszamy!"

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna sprawa:)))

  OdpowiedzUsuń