Schron w dziesiątce miejsc, które warto zobaczyć na Podkarpaciu.

Zespół schronów kolejowych Stępina - Cieszyna znalazł się w dziesiątce miejsc, które warto zobaczyć odwiedzając województwo podkarpackie. Na Podkarpaciu nie brakuje miejsce ciekawych i tajemniczych, które warto odwiedzić. Zobacz 10 wybranych przez nas miejsc, które po prostu trzeba zobaczyć. -można przeczytać na stronie Nowiny24.pl.
Schron - atrakcja turystyczna warta odwiedzenia
Jest to oczywiście subiektywny ranking nowin, ale najważniejsze jest to że w dziesiątce znalazł się obiekt z terenu naszej Gminy. Miejmy nadzieje że reklama w nowiny24.pl, zwiększy zainteresowanie obiektami militarnymi z czasów II wojny światowej, które znajdują się w Stępinie i Cieszynie. 


źródło: Nowiny24.pl
Dodaj do Google Plus

10 - ilość komentarzy :

 1. pusta dziura z betonu tez mi atrakcja

  OdpowiedzUsuń
 2. Od kilku lat zwiedzam z młodzieżą z OSP Schron w Stępinie,kapliczkę na górze Chełm,Skały Prządki.Ruiny w Odrzykoniu,Jezioro Solina,Zamek w Łańcucie i wiele innych atrakcji z Waszego regionu młodzi są zachwyceni polecam każdemu szczególnie piękne ziemie gminy Frysztak.Pozdrowienia Olek z Mazańcowic k.Bielska Białej

  OdpowiedzUsuń
 3. Do anonimowego,dla którego schron to "pusta dziura..." - lepiej posiedzieć w internecie i pooglądać gołe d*py,nie? To jest dopiero atrakcja! Śmieszny człowieczek...

  OdpowiedzUsuń
 4. Widoki z wyciągu narciarskiego na gminę i powiat a trasa rowerowa Gogołów-Huta Gogołowska-Stępina-Cieszyna-Kobyle to naprawdę piękne widoki spokój i cudowna zieleń raz ją przejechałem i na pewno to zrobię jeszcze razem ze znajomymi pozdrawiam L.A(Olek)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Do anonimowego,dla którego schron to "pusta dziura..." - lepiej posiedzieć w internecie i pooglądać gołe d*py,nie? To jest dopiero atrakcja! Śmieszny człowieczek..."

  jak sie nigdzie nie bylo i nie widzialo jak schrony wygladaja to pewnie ten jest och ach

  wybierz sie np do schronow w gorach sowich i zobacz jaka jest roznica i wtedy sie wypowiadaj baranku

  OdpowiedzUsuń
 6. a ty baranku wybierz się np do wilczego szańca, gdzie ludzie walą drzwiami i oknami i wtedy porównaj sobie do naszego schronu. Tam to dopiero jest dziura, w porównaniu do Stępiny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest kilak bunkrów w Węgierskiej Górce jeden jest mini muzeum reszta częściowo rozbita i ludzie zwiedzają i nikt nie mówi dziura to jest historia marny prosty ciemny człowieku

  OdpowiedzUsuń
 8. Pomijajac stan zachowania Wilczy Szaniec to jednak znacznie wyższa liga, jesli weżmiemy pod uwagę aspekt historyczny.
  Wyróznienie cieszy, jednak przykro sie patrzy jak z roku na rok obiekty stepinskie zasnuwa coraz wieksza mgła marazmu. Gdzie sie podziały szumne zapowiedzi, muzeum, pociagu pancernego, baraku z baza turystyczna itp Nawet pikniki militarne się skonczyły. Jedynie co sie zmieniło to cena biletów, za stosunkowo ubogą jednak oferte dla zwiedzajacych. Oferte trzeba udoskonalać, ileż razy mozna spacerowac 400 metrów w tem i nazad jesli wezmiemy zwykłego Kowalskiego, pomijac zapalenców ?

  OdpowiedzUsuń
 9. buhehehe porownanie wilczy szaniec i stepina dobre 7-10 dni zajmuje zapoznanie sie z wilczym szancem i okolicznymi bunkrami schronami w stepinie calosc to w godzine zaczniesz sie nudzic
  gdzie skala porownania

  bilet tam 12pln a w stepinie ile ?
  ile jest eksponatow tam bo w stepinie to wiadomo ze 0
  itd itp

  OdpowiedzUsuń
 10. Jedyną ciekawą rzeczą w wilczym szańcu to w zasadzie stara już makieta szańca. Co tam masz takiego, że zapoznanie się z nim zajmuje ci 7-10 dni??

  OdpowiedzUsuń